Yaoi svět je jen pro silnější! =D

Mirai Nikki

1. dubna 2013 v 13:45 | TJB |  Anime - recenze
Další recenze na → MIRAI NIKKI

INFORMACE:
Název v AJ: The Future diary
Název v ČJ: Deník budoucnosti
druh: TV série
počet dílů: 26
délka: cca 24 minut
vydání: 2011

Děj:

Bůh Deus se nudí. Hodně se nudí a tak vymyslí pro své potěšení "hru o přežití". Zapojí do ní 12 lidí, kteří hráli důležitou roli v životě. Hlavním hrdinou je Amano Yukiteru, který vždy jen pozoroval ostatní děti, lidi a vše zapisoval do svého deníkového mobilu. Není proto divu, že si ho Deus vybere jako *prvního* a postupně do hry zatáhne ostatní. K Yukkimu se přidá Gasai Yuno, která sehraje druhou největší roli ve hře. Yukki získá mnoho nových přátel a některé ztratí. Úkolem hry o přežití je zabít ostatních 11 uživatelů deníků budoucnosti a stát se novým nástupcem Boha, kteý ztrácí existenci.
Anime je plné zvratu, překvapení a nečekaně velký výbuch emocí.


Můj názor:
Ačkoliv jsem si ze začátku říkal, že to bude normální klasické anime, které mě zaujme a bude zajímavé... Mýlil jsem se. Ve velkém. Akorát se potvrdilo, že si nemám dělat obrázky dopředu. Něco tak úžasného... nečekal jsem to. Zapisuje se do pětice skvělých anime. Tohle není možná každého šálek kávy, ale já jsem se v tom utopil. Neskutečně dechberoucí a opravdu plné zvratů. V každém díle bylo něco, co mě překvapilo. Možná to je trochu drastické, možná to je trochu šílené, ale je to úžasné. Mirai Nikki si mě získal tak jako zatím málo anime.
Jsem rád, že jsem na tohle anime narazil a měl jsem tu možnost ho celé vidět. Neuvěřitelné. =)
Tak třeba se najde někdo, komu se tohle anime líbí taky a třeba i tolik jako mně.. =) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naoki-Keiko Naoki-Keiko | Web | 17. dubna 2013 v 21:02 | Reagovat

Mirai Nikki patří mezi mé nejoblíbenější anime spolu s Another,pokud znáš... :)

2 Hanare-chan Hanare-chan | 21. června 2014 v 20:41 | Reagovat

Mirai Nikki je boží anime :33 .. chtěla jsem napsat, že pokud se Ti líbí tohle anime, mohlo by Tě zaujmout Another.. ale jaksi už je tu rok starý komentář.. takže už jsi ho asi viděl :D Ale jinak jsem s Tebou za jedno. Tohle anime prostě nemá chybu.. no, možná jednu.. proč jen spolu nemohli skončit Yuki a Akise -.- :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama