Yaoi svět je jen pro silnější! =D

Vánoční povídka

24. prosince 2012 v 10:49 | TJB! |  Povídky
Hezky prožité Vánoce =),

Jako "Vánoční dárek" jsem sepsal společně s ještě jednou mojí kamarádkou takovou mini povídečku. Kratičká jen tak na přečtení, na pár minutek... =D
!VAROVÁNÍ! - POVÍDKA JE NA YAOI TÉMA (KLUKxKLUK)
Homofobici raději nečíst!


Chigo kontroloval hodinky každou vteřinu a nemohl se dočkat, až na hodinkách naskočí šestá hodina a domů se vrátí Shin. Každé pondělí na něho takto čekal, protože v pondělí vždy končil v práci dříve, ale dnes to bylo jiné. Dnes Chigo do práce nemusel a celý den uklízel a připravoval byt na tento večer. Seděl s telefonem na zemi a čekal, až uslyší klíče v zámku.
Shin už konečně končil v práci, a tak si vzal brašnu a vylezl z budovy na chodník. Otřásl se při náporu zimy, která na něho udeřila. Vytáhl deštník a rozevřením tak zabránil sněhovým vločkám padat na jeho hlavu a za krk. Hodlal se ještě zastavit v obchodě. Všechno nakoupil už před týdnem, ale na jednu maličkost zapomněl. Skočil do obchodu a nakoupil velký balík prskavek. Jeho miláček si přál na Vánoční večer hodně prskavek, chtěl mu je dopřát. Je to to nejmenší, co pro něho může udělat.
Vylezl z obchodu a opět se vydal na cestu domů. Shin se neuvěřitelně těšil. Budou to jejich první společné Vánoce. Rád vzpomínal na první setkání.
V diskontu, který stojí pár minut od jeho práce, byl zrovna Shin nakupovat jídlo na další dny a všiml si osoby, kterou za těch pár minut, co byl v obchodě viděl nejméně sedmkrát. Vždy byla záhadně ve stejnou dobu, ve stejném oddělení jako byl on. V domácích potřebách, pro kutily, oddělení s jídlem, elektronikou. Vždy tam byl, dělal, že si také vybírá. Pokaždé měl košík spíše prázdný a koukal k němu. Pak už začal Shin opravdu chodit do obchodu každý den jen proto, aby se přesvědčil, jestli tam opět je. Vždy tam byl a vždy byl tam, kde stál Shin. Později už Shin nedělal, že o tom neví a začal ho zdravit. Z počátku mu Chigo neodpovídal a vždy se jen červenal a něco mumlal. Ale jako první se odhodlal k prvnímu kroku a zapovídal se s Shinim. Později se pak začali scházet na jiných místech, než byl obchod. Po dvou měsících intenzivních schůzek Shin zjistil, že se do toho svého stalkera zamiloval. A po dalších třech měsících na to, už ho žádal, aby se k němu Chigo nastěhoval. A tohle jsou jejich první svátky, které budou společně slavit. Usmíval se a představoval si v hlavě, jak dnešní večer bude vypadat.
Shin odemkl vchodové dveře a kráčel rovnou k výtahu. Než se dveře stačily zavřít, vběhla dovnitř domovnice, která se právě vracela z nákupu.
"Dobrý večer, z práce?" otázala se Shina a zmáčkla 4. poschodí.
"Ano, konečně jsem se dočkal týdne volna." Shin se na ni usmál a přešlápl z nohy na nohu. Už chtěl, aby vyjel do 6. patra.
Ve 4. poschodí domovní vyšla a dveře stále držela.
"Mimochodem, máte u sebe nájemníka?"
Nikdo v baráku nevěděl, že má Shin tak nějak jinou orientaci. To, že si nevodí domů holky, lidé přikládali tomu, že nemá žádný čas a je věčně věku v práci. Takový vztah by nevydržel ani za nic. A přesto vztah má a je nadmíru šťastný. Vlastně nikdy nebyl šťastnější. Potkalo ho to nejlepší, co mohlo a víc nepotřeboval.
"Ano, bydlí u mě bratranec. Stalo se něco?"
"Nic velkého. Sousedé si jen stěžovali, že je občas v takovouto pozdní hodinu menší kravál, ale opravdu nic, co by mělo narušovat lidi v baráku."
Domovnici znal už skoro tři roky. Věděl, že není zlá a nesnaží se ho vyrazit z bytu. Pokýval hlavou a slíbil, že mu domluví. Zmáčkl 6. patro a nechal se vyvézt. Došel ke dveřím a strčil klíč do zámku. Vešel a zhluboka se nadechl. Byt byl provoněn čerstvě napečeným cukrovím. Musel uznat, že se Chigo snažil ze všech sil. Boty byly srovnané, stůl čistě prostřený a na sporáku se hřálo jídlo. Ano, nemohl mít lepšího partnera, než měl teď.
"Chigo! Jsem doma!" křikl, zatímco si sundával sako a pokládal ho na opěradlo gauče.
Neozýval se. Nakoukl do koupelny, ale tam byla tma, jen to tam vonělo po pěně do koupele. Takže se jeho cukroušek už dávno umyl a nepočkal na něho? Došel k ložnici a začal šmátrat po vypínači, aby viděl alespoň něco.
Když rozsvítil, musel se usmát. Na posteli ležel Chigo. Byl natažený přes celou postel. Jeho oblečení bylo rozházené po zemi a on byl ovázán modrou saténovou stuhou. Shin se kochal pohledem a snažil se vrýt si do paměti každičký detail.
"To je dobře, že už jsi doma! Čekám tu na Tebe." zapředl spokojeně Chigo a posadil se na postel.
Sladce se usmíval na Shina a užíval si, jak se Shin drží, aby po něm hned na místě neskočil.
"Chigo, to ses pro mě takhle ustrojil? Jeden pohyb a mašlička je dole…"
Chigo nevinně zamrkal. "To ne já. To Santa. Luskl prsty a řekl, že se prý budu vyjímat jako dáreček pro tu nejkrásnější osobu na světě. Tady vzadu je i Tvá jmenovka." s těmito slovy se na Chiga otočil zády a vystrčil na něho pozadí.
Shin k němu došel a jemně pohladil stuhu.
"Nesahat! Je teprve půl 12. Ještě nejsou Vánoce! Dárečky se rozbalují až na Vánoce." škádlil Chigo Shina a odtáhl se od něho na druhý kraj postele.
Shin si rozvázal kravatu a přelezl postel k Chigovi. Chytil ho za ruku a políbil jí.
"Kašlu na pravidla, chci si své dárky rozbalit teď. Vlastně, na ostatních dárcích mi ani nezáleží. Chci jen a jen Tebe. Prosím, buď mým."
Chigovi taková slova lichotila. Cítil se být milovaným a chtěným. Sice Shina škádlil, ale sám si přál, aby Shin porušil "Vánoční pravidla" a vrhl se na něho. Rozvázal jeho pracně zavázanou stuhu a mohli si dopřát potěšení v náruči toho druhého.
Shin ho položil na postel a vlezl si na něho.
"Dal sis s tím velkou práci viď?" stále se na něho usmíval, ale cítil svrbění v ruce, ve které držel konec stuhy. Stačí jeden pohyb rukou a Chigovo tělo bude jeho.
"Nedal, to byla maličkost. Vyhlížel jsem z okna, abych věděl, kdy přijedeš a já to stihl."
Shin se zasmál. Tohle mu jako odpověď stačilo, vzal to jako vybídnutí. Trhnul rukou a už držel v ruce saténovou stuhu, kterou hbitě odhodil do kouta. Lačným pohledem se kochal Chigovo krásné tělo. Chigo mu začal rozepínat košili a pomohl mu ji sundat. Občas zavrněl, když se ho Shin dotknul anebo ho pohladil.
Shin na nic nečekal, vrhl se hladově na Chigovi rty. Vsál spodní ret a jemně ho stiskl. Rukou hladil a laskal Chigův penis a v hlavě mu lítaly myšlenky o tom, jak konečně našel štěstí.
Shin zahrnul jeho hruď polibky. Začal divoce líbat kůži u klíčních kostí. Miloval Chigovo tělo. Proto také, aby se Chigovi a jeho tělu nic nestalo, vytáhl z nočního stolku malou tubu. Dělá to proto, že nechce, aby to jeho miláčka bolelo. Za to všechno, co pro něho Chigo dělá, mu to musí nějak vrátit. Dostatečně připraven do Chiga vklouzl. Chigo zasténal, když nechal do svého nitra proniknout Sihnův úd. Chigo zaryl nehty do Shinových boků, když se Shin začal pohybovat. Shinovi dělal neskutečně dobře. Oba si spolu užívali slastné pocity, které zaplavovaly jejich těla. Shin vyvrcholil do Chigova těla. Chigovi stačil jen letmý pohled na slast prožívajícího milence a byl posunut ke stejné slasti jako byl Shin. Potřísnil Sihnovo i své bříško. Přitisknul se k němu a nechal se pevně obejmout. Spokojeně vrněl, takhle si představoval, že to bude probíhat. Byl opravdu šťastný. Nemohl se dočkat, jak se bude Shin tvářit, až uvidí ten speciální dárek, co mu koupil pod stromeček… Koupil mu velikou, modrou hračičku, aby měl v sobě něco obrovského, všechno je jednou poprvé.
"Mimochodem, zastavila mě domovnice. Prý tu občas po večerech děláš menší kravál. Tak to vypadá, že Tě budu muset potrestat." pronesl Shin a začal pomalu sjíždět pusou po těle až k podbřišku, kde to všechno mohlo začít nanovo.TJB! =D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ryuzaki♥ Ryuzaki♥ | Web | 24. prosince 2012 v 11:16 | Reagovat

Tak určitě pěkná :D

2 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 25. prosince 2012 v 15:35 | Reagovat

takovy darecek mu udelal radost :)

3 Michi-chan Michi-chan | Web | 25. prosince 2012 v 19:10 | Reagovat

*u*
Moc hezké ~
takové roztomilé yaoi k vánocům :D

4 TJB TJB | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 9:13 | Reagovat

=))

5 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 25. ledna 2013 v 10:53 | Reagovat

[4]:ahoj das sem jeste nekdy neco :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama